warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Statysci Warszawa

Warszawa – centrum multimedialne jest siedzibą Telewizji Polskiej. To miasto z bogatą filmową tradycją. W Warszawie powstaje mnóstwo seriali. Kręcone są teleturnieje i programy rozrywkowe.

Nasi statyści mają doświadczenie i są przygotowani zarówno do małych, jak i ogromnych przedsięwzięć.

W krótkim czasie zapewniamy statystów, epizodów i aktorów do filmów i seriali. Statyści Warszawa wypełnią wszystkie miejsca dla publiczności podczas nagrywania programów telewizyjnych.

Ich naturalne zachowanie, odwaga i umiejętność pracy przed kamerą gwarantują sukces, bez ponownego kręcenia ujęć.

Nasi statyści i aktorzy występowali w wielu kultowych projektach filmowych. Widać ich każdego dnia w spotach reklamowych. Ich twarze są wizytówką reprezentowanej marki zarówno w telewizji, jak i na billboardach.

Poza standardowymi zleceniami jesteśmy w stanie zorganizować statystów na szkolenia, konferencje prasowe, bankiety lub inne eventy. Statysta sprawdzi się jako osoba towarzysząca na studniówkę, rodzinne spotkanie, wesele, czy biznesowy bankiet.

Statyści z Warszawy doskonale tańczą. Wielokrotnie występowali w popularnych teledyskach.

W naszej bazie znajduje się ponad 2000 osób w różnym przedziale wiekowym o różnych typach urody, budowy ciała i barwie głosu. Statyści z Warszawy posiadają bogate doświadczenie, są tolerancyjni i co istotne – obyci z kamerą.

Ich profesjonalizm zaskoczył niejednego reżysera i producenta filmowego.Warszawa – handlowe centrum Polski jest miejscem licznych ekspozycji, prezentacji i akcji promocyjnych. Duże sieci handlowe i nowoczesne galerie, podejmują szereg akcji marketingowych, by zwrócić uwagę klientów na oferowane produkty. Nasze hostessy z Warszawy stale obsługują animacje, połączone z degustacją, konkursami, czy też wydawaniem gratisów. Ich naturalny uśmiech wzbudza zaufanie i zachęca do działania. Klienci […] Read more...

TAGS: hostessy vip, warszawa, wynajem hostess, wynajem hostess vip, wynajem hostess vip warszawa, wynajmowanie hostess


loading
×