warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Modelki Warszawa

Warszawa – centrum kultury jest miejscem organizowania licznych pokazów mody i fryzur. Wielu wybitnych projektantów i wizażystów prezentuje swoje arcydzieła w galeriach handlowych, czy na tle natury. Nasze modelki i fotomodelki wielokrotnie uczestniczyły w tego typu projektach.

Posiadają bogate doświadczenie oraz umiejętności poruszania się po wybiegu i pozowania.

Mogą pochwalić się dużymi sukcesami w prestiżowych konkursach piękna. Modelki z naszego zespołu posiadają umiejętność autoprezentacji. Ich głębokie spojrzenie, powabny uśmiech i idealne kształty wzbudzają zainteresowanie i na długo zapadają w pamięć.

Cechuje je elegancja, gracja i profesjonalizm.

Praca z naszymi modelkami i fotomodelkami to czysta przyjemność. Doskonale zdają sobie sprawę, że czas to pieniądz, dlatego są punktualne, zorganizowane i przykładają się do każdego zadania, pokazu, sesji. W naszej bazie modelek i hostess są osoby o różnych typach urody.

Współpracują z nami modelki
o słowiańskiej i egzotycznej urodzie.

Swym wdziękiem podkreślą wyjątkowość reprezentowanej marki.
Nasze Modelki z miasta Warszawa obsługują pokazy mody, sesje fotograficzne, castingi, reklamy prasowe i telewizyjne, premiery teatralne i filmowe, pokazy fryzjerskie, wydarzenia sportowe i inne ważne eventy.

Nasze modelki są wszędzie tam, gdzie docenia się piękno i klasę.Warszawa – handlowe centrum Polski jest miejscem licznych ekspozycji, prezentacji i akcji promocyjnych. Duże sieci handlowe i nowoczesne galerie, podejmują szereg akcji marketingowych, by zwrócić uwagę klientów na oferowane produkty. Nasze hostessy z Warszawy stale obsługują animacje, połączone z degustacją, konkursami, czy też wydawaniem gratisów. Ich naturalny uśmiech wzbudza zaufanie i zachęca do działania. Klienci […] Read more...

TAGS: hostessy vip, warszawa, wynajem hostess, wynajem hostess vip, wynajem hostess vip warszawa, wynajmowanie hostess


loading
×